на головну  відправити пісьмо 
   Сьогодні:
Президент
консульство
інформація
отримання візи
події
двосторонні зв'язки
контакт
іформація про чилі
країна
президент
історія
економіка і політика
культура
туризм
галерея, фото

Рікардо Лагос Ескобар
Президент Республіки Чилі

Рікардо Лагос Ескобар - Президент Республіки ЧиліРікардо Лагос народився 2 березня 1938 року. В 16 років вступає до Чилійського Університету, на правознавчий факультет. Ставши адовкатом, Лагос отримує стипендію для продовження навчання в Дьюкскому Університеті (Сполучені Штати Америки). Отримує звання доктора економічних наук за спеціальністю соціальна економіка. Викладає в Інституті економіки Чилійського Університету, де також займає посаду директора Школи політичних та адміністративних наук.

З 1972 до 1979 року - працює директором Латиноамериканської ради з суспільних наук та професор Латиноамериканських досліджень Університету Північної Кароліни (США).

В 1972 році президент Сальвадор Альєнде призначає Лагоса послом Чилі в Радянському Союзі, але Конгрес не затвердив його кандидатуру на цю посаду.

З 1973 до 1978 року Лагос проживає за кордоном, стає видатним борцем за повернення демократії

В грудні 1983 року Лагос - голова Демократичного альянсу, сили, яка об'єднала більшість опозиційних режиму Піночета партій, стала початком зародження політичного об'єднання, яке після падіння військового режиму перемагає на президентських виборах в країні три рази поспіль

В 1990 році Лагоса призначають Міністром освіти, а в 1994 - Міністром громадських робіт. Після виборчої кампанії 1999-2000 рр. він стає Президентом Чилі. На цій посаді Лагос працюватиме до 2006 року.

вгору
почесне консульство республіки чилі в україні, 2011 г.