на головну  відправити пісьмо 
   Сьогодні:
Президент
консульство
інформація
отримання візи
події
двосторонні зв'язки
контакт
іформація про чилі
країна
президент
історія
економіка і політика
культура
туризм
галерея, фото

Рікардо Лагос Ескобар
Президент Республіки Чилі

Рікардо Лагос Ескобар - Президент Республіки ЧиліРікардо Лагос народився 2 березня 1938 року. В 16 років вступає до Чилійського Університету, на правознавчий факультет. Ставши адовкатом, Лагос отримує стипендію для продовження навчання в Дьюкскому Університеті (Сполучені Штати Америки). Отримує звання доктора економічних наук за спеціальністю соціальна економіка. Викладає в Інституті економіки Чилійського Університету, де також займає посаду директора Школи політичних та адміністративних наук.

З 1972 до 1979 року - працює директором Латиноамериканської ради з суспільних наук та професор Латиноамериканських досліджень Університету Північної Кароліни (США).

В 1972 році президент Сальвадор Альєнде призначає Лагоса послом Чилі в Радянському Союзі, але Конгрес не затвердив його кандидатуру на цю посаду.

З 1973 до 1978 року Лагос проживає за кордоном, стає видатним борцем за повернення демократії

В грудні 1983 року Лагос - голова Демократичного альянсу, сили, яка об'єднала більшість опозиційних режиму Піночета партій, стала початком зародження політичного об'єднання, яке після падіння військового режиму перемагає на президентських виборах в країні три рази поспіль

В 1990 році Лагоса призначають Міністром освіти, а в 1994 - Міністром громадських робіт. Після виборчої кампанії 1999-2000 рр. він стає Президентом Чилі. На цій посаді Лагос працюватиме до 2006 року.

вгору
почесне консульство республіки чилі в україні, 2011 г.

Домен продается!

This Domain is up for sale!

Interested? Contact me using the infomation below.

Заинтересовались? Свяжитесь со мной, используя информацию ниже.


Contact me using the infomation provided

Доступная цена, гарантии и порядочность

Email: