на головну  відправити пісьмо 
   Сьогодні:
Інформація
консульство
інформація
отримання візи
події
двосторонні зв'язки
контакт
іформація про чилі
країна
президент
історія
економіка і політика
культура
туризм
галерея, фото

Відкриття Почесного Консульства Чилі в Україні

Володимир Поляченко

Почесне Консульство Республіки Чилі в Україні було відкрито в м. Києві 20 травня 1998 року. Згідно з відповідним указом тодішнього Президента Чилі - Едуардо Фрея, Володимир Поляченко був призначений на посаду Почесного Консула Республіки Чилі в Україні.

На церемонії відкриття був присутній Київський міський Голова - Олександр Омельченко, Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Чилі в Чехії (за сумісництвом в Україні) Рікардо Конча, керівники м. Києва та ХК "Київміськбуд". Почесне Консульство Чилі в Україні стало 84-м офіційним представництвом іноземної держави в Україні.

Дипломатичні відносини між Республікою Чилі та Україною започатковано 28 січня 1992 року. З того часу дві держави підписали низку важливих угод юридичного, політичного та дипломатичного характеру. Президент України та міністр закордонних справ Чилі обмінялися дружніми візитами. У березні 2002 року Державний Секретар Міністерства Закордонних Справ України відвідав Республіку Чилі під час робочої поїздки до країн Латинської Америки.

Почесний консул Поляченко В.А. помер у травні 2012 року. Після його смерті Почесне Консульство Республіки Чилі в Україні було закрито та тільки 14 травня 2014 року відновило свою роботу.

З 14 травня 2014 року Почесний консул Республіки Чилі в Україні ПАЛИВОДА Костянтин Віталійович

вгору
почесне консульство республіки чилі в україні, 2011 г.

Домен продается!

This Domain is up for sale!

Interested? Contact me using the infomation below.

Заинтересовались? Свяжитесь со мной, используя информацию ниже.


Contact me using the infomation provided

Доступная цена, гарантии и порядочность

Email: