на головну  відправити пісьмо 
   Сьогодні:
Інформація
консульство
інформація
отримання візи
події
двосторонні зв'язки
контакт
іформація про чилі
країна
президент
історія
економіка і політика
культура
туризм
галерея, фото

Відкриття Почесного Консульства Чилі в Україні

Володимир Поляченко

Почесне Консульство Республіки Чилі в Україні було відкрито в м. Києві 20 травня 1998 року. Згідно з відповідним указом тодішнього Президента Чилі - Едуардо Фрея, Володимир Поляченко був призначений на посаду Почесного Консула Республіки Чилі в Україні.

На церемонії відкриття був присутній Київський міський Голова - Олександр Омельченко, Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Чилі в Чехії (за сумісництвом в Україні) Рікардо Конча, керівники м. Києва та ХК "Київміськбуд". Почесне Консульство Чилі в Україні стало 84-м офіційним представництвом іноземної держави в Україні.

Дипломатичні відносини між Республікою Чилі та Україною започатковано 28 січня 1992 року. З того часу дві держави підписали низку важливих угод юридичного, політичного та дипломатичного характеру. Президент України та міністр закордонних справ Чилі обмінялися дружніми візитами. У березні 2002 року Державний Секретар Міністерства Закордонних Справ України відвідав Республіку Чилі під час робочої поїздки до країн Латинської Америки.

Почесний консул Поляченко В.А. помер у травні 2012 року. Після його смерті Почесне Консульство Республіки Чилі в Україні було закрито та тільки 14 травня 2014 року відновило свою роботу.

З 14 травня 2014 року Почесний консул Республіки Чилі в Україні ПАЛИВОДА Костянтин Віталійович

вгору
почесне консульство республіки чилі в україні, 2011 г.