на головну  відправити пісьмо 
   Сьогодні:
Туризм
консульство
інформація
отримання візи
події
двосторонні зв'язки
контакт
іформація про чилі
країна
президент
історія
економіка і політика
культура
туризм
галерея, фото

Туризм в Чилі

Чілі - це країна трьох континентів. Основна її чатисна знаходиться на піденноамеріканському материку, інша частина її території відноситься до Океанії - полінезійський острів Пасхи і ще одна -до Антарктиди.

Враховуючи " безглузду географію" Чілі, завдяки якої країна володіє майже всіма відомими кліматичними поясами і різноманітними природними зонами , а також її високим ступенем ізольованості від світу (вздовж всього східного кордону - непрохідна снігова стіна Анд, на Заході - Тихій океан, на півночі - сама засушлива пустеля світу та південь початок вічніх льодів Антарктики) , варіанти туризма в Чілі у вищому ступеню цікаві та різноманітні.

Високорозвинута мережа комунікацій та зв'язку , велика кількість першокласних отелей та якісна і ефективна сфера послуг гарантують будь-якому іноземному туризму задоволення всіх його потреб. Цьому сприяє і те, що Чілі-сама безпечна у відношенні злочмну країна Латинської Америки.

Для любителей екотуризму, рибалки, гірних лиж, гарячих джерелів, альпінізму і ризикованих авантюр в самих малодоступних місцях планети Чілі-країна зовсім ідеальна. Крім того, з Сантьяго можно легко та швидко потрапити в будь-яку іншу точку Південної Америки. Народ дуже привітний та гостинний, і з цікавістю та симпатією відноситься до громадян колишнього Союзу, яких тут зовсім небагато. Оформлення туриситичної візи в Чилі є також достатньо простим.

В останні роки кількість іноземних туристів, що відвідують Чілі, складає майже 2 мільони чоловік на рік. Їх приймає та обслуговує більш ніж 1200 туристичних фірм і агенств, що існують в країні.

45% від загальної кількості іноземних туристів, що відвідують Чилі, є жителями Аргентини. З європейців список очолюють німці, іспанці та французи.

В середньому іноземний турист знаходиться в країні 11 днів та витрачає близько 60 доларів США на добу. В Чилі нараховується близько 1800 готелей. Сімнадцять з яких належать до категорії п'ятизіркових (дванадцять знаходяться в Сантьяго та три - в районі гірськолижного курорту Вальє Невадо високо в горах.

Зимовий туризм.

Чилі - ідеальна країна для любителів снігу. В країні є 15 гірськолижних баз і курортів, які знаходяться в Андах між Сантьяго і Пунта Аренасом. Лижний сезон може тривати з червня до жовтня.

Головні гірськолижні центри: Портільо: знаходиться за 145 кмвід Сантьяго. Тут є дванадцять канатних доріг та спуски від самих простих до самих складних. В готелі Портільо є басейн з підігрівом, сауна, дискотека, гімнастичний зал, дитячий садок і т.д.

Ель Колорадо/Фарельонес: знаходиться за 40 км від Сантьяго, куди можна дістатися по швидкісній дорозі. До послуг туристів тут є 17 канатних доріг та спуски різної складності. Також є дванадцять канйонів, де у випадку необхідності готується штучний сніг.

Ла Парва: тут є дискотека, ресторани та різноманітні варіанти розміщення, від самих дорогих апартаментів до скромних бунгало. Є 14 канатних доріг, а спусками можуть користуватися як початківці, так і професіонали.

Вальє Невадо: знаходиться між Колорадо і Ла Парва та має найбільшу лижну поверхню в Південній Півкулі. Знаходиться на висоті 3.025 м за 60 км від Сантьяго. Є 9 підйомників, мрежа ресторанів та три п'ятизіркових готелі.

Пригодницький туризм

Шукачі пригод можуть верхи або пішки за кілька днів перетнути Анди - природній кордон між Чилі та Аргентиною.

Любителі бурних потоків можуть практикувати рафтинг на плотах по гірських річках Аконгауа або Біо Біо.

Можна відвідати Антарктиду або побувати на знаменитому острові Робінзону Крузо, який до цих пір є малозаселеним.

Комерційний туризм

В Чилі існують дві вільні економічні зони: Ікіке в I-му регіоні, та Пунта Аренас, в XII регіоні, де покупки не обкладаються податком и сприяють економічному зміцненню регіонів, в яких вони знаходяться.

У вільні економічні зони на протязі всього року йде великий потік відвідувачів. Більшість з них є чилійцями та туристами із сусідніх країн, які можуть там за дуже низькими цінами придбати промислові вироби, автомобілі, парфуми та ін.

Туризм для літніх людей.

Для людей похилого віку пропонується великий вибір послуг, хоча найбільш популярними є місця, де знаходяться гарячі джерела. 33 санаторії, які розкидані на території всієї країни, дозволяють приймати спеціальні ванни, робиити гідромасаж та проходити грязетерапію. Температура коливається від 35 до 85 градусів за Цельсієм. Місця проживання у водолікувальних центрах є різноманітними та складаються з отелів, бунгало та ін.

вгору
почесне консульство республіки чилі в україні, 2011 г.