на головну  відправити пісьмо 
   Сьогодні:
Країна
консульство
інформація
отримання візи
події
двосторонні зв'язки
контакт
іформація про чилі
країна
президент
історія
економіка і політика
культура
туризм
галерея, фото

Конституція
Конституція Республіки Чилі була прийнята в 1980 році.

Населення
В 1999 р. кількість населення країни перевищила рівень 14 млн. Річний приріст - 1,6%. Частка економічно активного населення - 42,85%. Чилійці, - нащадки європейських переселенців та індіанців. 75% - метиси, 20% - незмішані європейці, 3% - незмішані індіанці (близько 20 різних племен, які мешкають переважно в південній та північній частині країни).

Державний устрій та політична система.
Згідно з конституцією 1980 р. Чилі - президентська республіка. Глава держави й уряду - президент, який обирається на загальних виборах на 4 роки (з березня 2000 р. - Рікардо Лагос Ескобар). Члени Кабінету Міністрів призначаються президентом.

Вища законодавча влада належить Національному Конгресу, який складається з Сенату (47 сенаторів) і Палати депутатів (127 депутатів), з 1989 р. працює у м.Вальпараїсо. Сенатори обираються на 8 років, половина з них переобирається кожні 4 роки. Згідно Конституції 1980 р. у верхній палаті парламенту діють дев'ять "інституційних" сенаторів, які призначаються Радою Національної Безпеки (4), Президентом (2) і Верховним Судом (3). Після завершення терміну перебування на посаді глави держави, довічними сенаторами стають президенти країни.

У ході парламентських виборів у 1997 р. 50,7% голосів отримала правляча лівоцентристська коаліція "Злагода за демократію", головними партіями якої є Демохристиянська, Соціалістична, Радикальна соціал-демократична та Партія за демократію. В Палаті депутатів "Злагода" має нині 69 місць, опозиційний правоцентристський блок "Союз заради Чилі", до якої входять партії "Національне оновлення" та Незалежний демократичний союз - 47 місць. У Сенаті партії блоку " Злагода" мають 20 місць, "Союз" - 17. Враховуючи наявність в Сенаті інституційних сенаторів, партії опозиції мають незначну перевагу у верхній палаті.

вгору
почесне консульство республіки чилі в україні, 2011 г.

Домен продается!

This Domain is up for sale!

Interested? Contact me using the infomation below.

Заинтересовались? Свяжитесь со мной, используя информацию ниже.


Contact me using the infomation provided

Доступная цена, гарантии и порядочность

Email: