Яке спортивне харчування Biotech USA найкраще для набору маси?

Яке спортивне харчування Biotech USA найкраще для набору маси?

Займаючись у тренажерному залі, люди насамперед хочуть покращити зовнішній власний м'яз, збільшити його обсяг. Важливу роль в цьому відіграють вітаміни Biotech USA. Вони заповнюють нестачу необхідних організму компонентів, підвищують витривалість та зміцнюють організм спортсмена. Недостатньо просто займатися фітнесом. Важливо суворо дотримуватись графіка тренувань, складеного фахівцями режиму харчування. 

Харчування для набору м'язової маси

яким повинно бути спортивне харчування

На жаль, звичайний раціон та правильне харчування не заповнюють потреби організму. М'язова маса потребує додаткових поживних речовин. Виробник Biotech USA пропонує широкий асортимент продукції для спортсменів. До раціону спортсмена входить не так багато харчових добавок. Асортимент включає протеїнові порошки, білково-вуглеводні суміші, креатин Біотеч, жироспалювачі, енерготоніки, вітаміни, страви швидкого приготування, спортивний одяг та багато іншого.  Необхідну продукцію тут  знайде і вегетаріанець, і бодібілдер з непереносимістю лактози або глютена, і діабетик. З іншого боку, фірма постійно розробляє спеціальні серії продуктів.

Досягти бажаного результату допоможе спеціально підібране спортивне харчування. Добавки для зростання м'язів сприяють їх швидкому відновленню, захищають від руйнувань у процесі виснажливих тренувань.

Протеїн Biotech USA потрібен для набору ваги. У складі протеїну міститься білок, без якого м'язова тканина не може рости. У суміші практично немає жирів та вуглеводів. Норму протеїну розраховують залежно від ваги спортсмена – 2-4 г білка на 1 кг. 

Виробник пропонує протеїн кількох видів:

  • казеїновий: його приймають перед сном, бо він повільно засвоюється;
  • сироватковий: містить велику кількість амінокислот і добре засвоюється;
  • низьковуглеводний: містить мінімальну кількість калорій;
  • суміші: до складу таких продуктів входить кілька видів білка.

Не можна скласти збалансований раціон без гейнерів. Для цього продукту характерна подвійна функція. Він наповнює організм енергією та відсутніми калоріями. Для зростання м'язової маси потрібно суворо стежити за тим, щоб отримана кількість калорій була вищою за витрачені. В основі гейнера лежить сироватковий протеїн, жири та вуглеводи. Продукт рекомендують до застосування між їжею або відразу після тренування, що сприяє швидкому відновленню м'язів.

Не варто забувати про покупку Creatine Biotech. Це абсолютно безпечний продукт. Він виробляється організмом, у невеликих кількостях є у м'ясі. Креатин піднімає вміст АТФ, його рекомендують приймати після тренування. BCAA Biotech є амінокислотами, які організм не може заповнити самостійно. Активні компоненти сприяють покращенню процесів регенерації, розвитку м'язів. На особливу увагу заслуговує Biotech L-Carnitine. Продукт допомагає зміцнити серцевий м'яз, підвищити витривалість під час тренувань.

Прийом глутаміну та батончиків рекомендується, але не обов'язковий. Такі продукти сприяють набору ваги, допомагають швидко досягти бажаного результату. Важливо дотримуватися всіх правил прийому спортивного харчування та віддавати перевагу тільки перевіреним виробникам та постачальникам.

Розробляти нові формули біодобавок BioTech дозволяють дослідницькі роботи та високі технології. Чудова якість досягається шляхом перевірки всіх етапів виробництва – від обробки сировини до розфасовки – та підтверджується як документами з результатами лабораторних досліджень, проведених усередині компанії, так і спеціальними сертифікатами, виданими акредитованими аналітичними лабораторіями на основі контрольних вимірювань. При виготовленні продукції використовується натуральна сировина та пакувальний матеріал від атестованих виробників.

Додаткові продукти для досягнення результату

чи ефективний креатин біотеч

При складанні раціону спортсмена важливо врахувати наявність вітамінно-мінеральних комплексів. Організму необхідні як мікро- і макроелементи, вітаміни, а й інші речовини.

Комплекси допоможуть зміцнити імунітет, нормалізувати роботу нервової системи, підвищити якість сну, зміцнити кістки та видалити бляшки холестерину. При складанні раціону не варто забувати про перекуси поза основними прийомами їжі. Солодкі, але абсолютно нешкідливі батончики будуть корисні для тих, кому не завжди вдається повноцінно поїсти.